Chirojongens Sint-Jan Berchmans Berlare

Leidingsploeg werkjaar 2020-2021

De leiders die dit jaar de zware taak krijgen om op al dat jong geweld te passen krijgen jullie hier te zien. Is er een probleem of een vraag, aarzel niet om de betrokken leider(s) te bellen of te mailen!

Sloeberleiders

Sigin
Bryan (Verhuur) 0478/11.77.82 bryan@schevevilla.be
Segers
Milan (Verhuur) 0499/91.27.85 milan@schevevilla.be
Willems
Thorben 0470/62.70.07 thorben@schevevilla.be
Wynant
Kyano (Verhuur) 0470/11.65.16 kyano@schevevilla.be

Speelclubleiders

Van Keer
Ewout (Verhuur) 0470/32.12.08 ewout@schevevilla.be
Pieters
Jonah 0489/43.53.05 jonah@schevevilla.be
Wouters
Oscar 0472/96.69.40 oscar@schevevilla.be
Van Malderen
Beau 0484/87.72.23 beau@schevevilla.be

Rakkerleiders

De Decker
Jonas (Verhuur) 0476/21.58.78 jonas@schevevilla.be
De Rouck
Aster 0460/96.55.73 aster@schevevilla.be
Slabbynck
Jarne (Verhuur) 0468/33.09.44 jarne@schevevilla.be
Dekeyzer
Quinten 0468/57.38.09 quinten@schevevilla.be

Topperleiders

Pieters
Ben 0497/60.93.87 ben@schevevilla.be
Roggeman
Bent (Verhuur) 0471/54.17.99 bent@schevevilla.be
Wybou
Alexander 0492/53.47.14 alexander@schevevilla.be
Snoeck Pieters
Jens (Verhuur) 0488/91.86.05 jens@schevevilla.be

Kerel- en Aspileiders

Debois
Pieter (Hoofdleider) 0471/44.04.21 pieter@schevevilla.be
Meesens
Jonas 0468/34.01.95 jonasm@schevevilla.be
Vandekerckhove
Raf 0471/34.05.90 raf@schevevilla.be

Volwassen begeleiders

De Vriese Davina 0473/22.05.64
0468/57.13.35
woutendavina@schevevilla.be
Tackaert Wout