Chirojongens Sint-Jan Berchmans Berlare

Leidingsploeg werkjaar 2020-2021

De leiders die dit jaar de zware taak krijgen om op al dat jong geweld te passen krijgen jullie hier te zien. Is er een probleem of een vraag, aarzel niet om de betrokken leider(s) te bellen of te mailen!

Sloeberleiders

Pieters
Ben 0497/60.93.87 ben@schevevilla.be
Moeyersoen
Ian (Verhuur) 0468/15.38.85 ian@schevevilla.be
Meesens
Jonas (Verhuur) 0468/34.01.95 jonasm@schevevilla.be

Speelclubleiders

Van Eetvelde
Midas 0471/17.85.66 midas@schevevilla.be
Van Eetvelde
Louis
0492/96.14.91 louis@schevevilla.be
Sigin
Bryan 0478/11.77.82 bryan@schevevilla.be
De Decker
Jonas (Verhuur) 0476/21.58.78 jonas@schevevilla.be

Rakkerleiders

Pieters
Jonah 0489/43.53.05 jonah@schevevilla.be
Beirnaert
Brent (Verhuur) 0491/25.31.26 brent@schevevilla.be
Wybou
Alexander 0492/53.47.14 alexabder@schevevilla.be
Vandekerckhove
Raf 0471/34.05.90 raf@schevevilla.be

Topperleiders

Debois
Pieter 0471/44.04.21 pieter@schevevilla.be
Roggeman
Wout 0478/74.67.82 wout@schevevilla.be

Kerelsleiders

Roggeman
Bent (Verhuur) 0471/54.17.99 bent@schevevilla.be
Persyn
Lars (Hoofdleider) 0472/96.46.24 lars@schevevilla.be

Aspileiders

Pieters
Rick (Verhuur) 0485/60.42.09 rick@schevevilla.be
Dumon
Robin 0472/96.40.87 robin@schevevilla.be

Volwassen begeleiders

Fiers Katrine 0497/42.79.43
0496/18.06.50
stijnenkatrine@schevevilla.be
Dekeyzer Stijn