Chirojongens Sint-Jan Berchmans Berlare

Leidingsploeg werkjaar 2018-2019

De leiders die dit jaar de zware taak krijgen om op al dat jong geweld te passen krijgen jullie hier te zien. Is er een probleem of een vraag, aarzel niet om de betrokken leider(s) te bellen of te mailen!

Sloeberleiders

Debois
Pieter 0471/44.04.21 pieter@schevevilla.be
Pieters
Ben 0497/60.93.87 ben@schevevilla.be
Van Eetvelde
Louis
0492/96.14.91 louis@schevevilla.be
Roggeman
Bent (Verhuur) 0471/54.17.99 bent@schevevilla.be

Speelclubleiders

Van Eetvelde
Ruben 0486/66.76.35 ruben@schevevilla.be
Beirnaert
Brent 0491/25.31.26 brent@schevevilla.be
Vandekerckhove
Raf 0471/34.05.90 raf@schevevilla.be
Pieters
Rick 0485/60.42.09 rick@schevevilla.be

Rakkerleiders

Thibau
Kris (Verhuur) 0474/26.01.52 kris@schevevilla.be
De Decker
Jonas (Verhuur) 0476/21.58.78 jonas@schevevilla.be
Pieters
Jonah 0489/43.53.05 jonah@schevevilla.be
Beirnaert
Branko (Verhuur) 0496/81.95.15 branko@schevevilla.be

Topperleiders

Roggeman
Wout 0478/74.67.82 wout@schevevilla.be
Van Eetvelde
Midas 0471/17.85.66 midas@schevevilla.be

Kerels/Aspileiders

Persyn
Lars (Hoofdleider) 0472/96.46.24 lars@schevevilla.be
Dumon
Robin 0472/96.40.87 robin@schevevilla.be

Volwassen begeleiders

Fiers Katrine 0497/42.79.43
0496/18.06.50
stijnenkatrine@schevevilla.be
Dekeyzer Stijn