Chirojongens Sint-Jan Berchmans Berlare

Leidingsploeg werkjaar 2017-2018

De leiders die dit jaar de zware taak krijgen om op al dat jong geweld te passen krijgen jullie hier te zien. Is er een probleem of een vraag, aarzel niet om de betrokken leider(s) te bellen of te mailen!

Sloeberleiders

Thibau
Kris (Verhuur) 0474/26.01.52 kris@schevevilla.be
Van Eetvelde
Louis (Verhuur)
0492/96.14.91 louis@schevevilla.be
De Decker
Jonas 0476/21.58.78 jonas@schevevilla.be

Speelclubleiders

Vandekerckhove
Raf 0471/34.05.90 raf@schevevilla.be
Roggeman
Wout 0478/74.67.82 wout@schevevilla.be
Pieters
Ben 0497/60.93.87 ben@schevevilla.be

Rakkerleiders

Beirnaert
Brent 0491/25.31.26 brent@schevevilla.be
Van Eetvelde
Midas (Verhuur) 0471/17.85.66 midas@schevevilla.be
Pieters
Jonah 0489/43.53.05 jonah@schevevilla.be

Topperleiders

Persyn
Lars (Hoofdleider) 0472/96.46.24 lars@schevevilla.be
Debois
Pieter 0471/44.04.21 pieter@schevevilla.be

Kerelsleiders

Beelaert
Jesse
0494/13.98.50 jesse@schevevilla.be
Dumon
Robin 0472/96.40.87 robin@schevevilla.be

Aspileiders

Van Eetvelde
Ruben (Verhuur) 0486/66.76.35 ruben@schevevilla.be

Volwassen begeleiders

De Backer Ina 0486/07.38.54
0486/31.32.87
gertenina@schevevilla.be
Moeyersoen Gert